arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Prázdna fixka Masterpiece™ 711EM

  Prázdna fixka Masterpiece™ 711EM
  Kód: 711000
  HMOTNOSŤ: 0.0711 kg
  • Popis

   Pumpovacia prázdna fixa Molotow™ typu Masterpiece 711EM  je vybavená nadštandartným vymeniteľným a ručne vyrobeným 60mm vláknovým hrotom ktorý je najväčší v našom portfóliu. Vďaka špeciálnej hlave, ktorá obsahuje kapiláry pre rovnomernú distribúciu farby do celého hrotu ( patentovaný kapilárny systém), možno fix uzavrieť nepriedušne, a tým fixka len tak nevyschne. Fix ide po vypísaní znovu naplniť, v súlade s filozofiou Refill-Exchange-Mix. Molotow fixky obsahujú vyhlásený ventil Flowmaster™, s ktorým ide kontrolovať konšantný výstup farby. Flexibilita tohto prázdneho popisovača môže byť ledva prekonaná a pri správnej údržbe vydrží až 50 znovunaplnení a s použitím Refill Extension plniaceho nádstavca sa zvýši objem fixky a uľahčí sa plnenie a miešanie odtieňov.

    

   Tento prázdný popisovač umožňuje umeleckú slobodu vo všetkých úrovniach. Okrem tela, ktoré ide naplniť, sú k dispozícií výmenné hroty v rôznych veľkostiach.

    

   Čerešnička na torte: popisovač je kompatibilný hlavne s našimi farbami Molotow™, ale aj takmer so všetkými farbami a atramentmi – jediný limit je, aby bola farba dostatočne riedka aby pretiekla hrotom. Tímto idú jednoduchšie miešať individuálne odtiene.

  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • VIDEÁ

  • SÚBORY NA STIAHNUTIE

  ALEBO